В Запоріжжі з’явилася “Алея парасольок”, – фото

461

Опубліковано: 3 Червня 2017

Днями у Запоріжжі за аналогією з іншими містами України з’явилася алея летючих парасоль. Вона знаходиться на вулиці Сталеварів біля одного із закладів громадського харчування.

Парасольки встановили власники кафе. Вони надихалися прикладом португальського міста Агеда. Саме там вперше було встановлено алею з летючими парасолями. В Україні подібні інсталяції уже є у Львові, Харкові та Одесі.

Також співвласник закладу розповів Громадському ТБ Запоріжжя, що для встановлення парасоль їм не знадобилися ані дозволи, ані проекти, оскільки інсталяція не є капітальною будовою і її можна швидко демонтувати. Витратили на нову прикрасу 8 тисяч гривень. Змонтували його зі звичайних парасольок. Їх не знімають та не охороняють вночі, бо автори вірять у краще та впевнені у чесності запоріжців.

За словами власників, парасолі не є рекламною акцією, таким чином вони просто вирішили прикрасити місто. Охочих сфотографуватися на алеї досить багато. Дехто навіть навмисно приїздить заради декількох світлин.

Після появи інсталяції окремі користувачі соцмереж побачили в парасольках пропаганду нетрадиційної орієнтації, проте автори проекту запевнили, що він не має жодного стосунку до ЛГБТ-спільноти.