В Запоріжжі вперше відзначать День українського добровольця, – святкова програма

404

Опубліковано: 10 Березня 2017

Незважаючи на те, що свято припадає на 14 березня, заходи розпочнуться вже на початку наступного тижня і триватимуть до 16 березня. Про це повідомляється на сайті ЗОДА.

13 березня планується урочисте відкриття інформаційної дошки загиблим запорізьким героям добровольчих батальйонів по вул. Добровольчих батальйонів (колишня Союзна), 73.

Епіцентром свята стане 14 березня. На острові Хортиця відбудеться нагородження захисників та молебень. Після цього заплановано покладання квітів на Алеї захисників України (Парк Металургів). В обласному краєзнавчому музеї готується урочисте відкриття однієї з перших в Україні експозицій, присвяченої добробатам.

Наступного дня, 15 березня, колектив облдержадміністрації приєднається до благодійної акції на підтримку бійця 23-го ОМПБ Євгена Редька, якому потрібні кошти для реабілітації.

А 16 березня відбудеться урочисте відкриття по проспекту Соборному, 153 інформаційної дошки загиблому бійцю 93-ї окремої механізованої бригади Михайлу Гончаренку, на честь якого в Запоріжжі названо колишню вулицю Панфіловців.