В Запоріжжі відбувся райдужний флешмоб Celebrate Diversity

403

Опубліковано: 6 Травня 2017

Сьогодні, 6 травня, в Запоріжжі на майдані Героїв відбувся райдужний флешмоб, організатором якого виступив Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед».

Під час заходу активісти та активістки закликали запоріжців бути толерантними до людей незалежно від їхнього соціального статусу, раси, гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації, віросповідання, наявності інвалідності тощо, виклавши фразу «Шануймо різноманіття» з паперових літер. У кожній букві цього заклику буде приховано символ соціальної групи, яка дискримінується у суспільстві.

Активісти та активістки приурочили флешмоб до декількох подій. По-перше, 7-го травня в Україні починається церемонія відкриття 62-го пісенного конкурсу «Євробачення», який відбудеться цими днями у Києві. Слоган цьогорічного заходу – “Celebrate Diversity” («Шануймо різноманіття»). А вже 17-го травня весь світ відзначатиме Міжнародний день проти гомофобії та трансфобії.

Місце та час проведення, власне як і саму акцію, організатори тримали в таємниці. Про неї було відомо тільки активістам і деяким журналістам. Однак, за словами учасників флешмобу, це не вберегло учасників від зіткнень. За їхніми словами, одного з учасників було побито невідомими.