В Запоріжжі відбулася презентація документальної стрічки “Дорога через міст”, – фото

435

Опубліковано: 13 Березня 2017

В суботу, 11 березня, в малій залі кінотеатру ім. Довженка відбулася презентація документальної стрічки від Digger Film і Громадське ТБ Запоріжжя “Дорога через міст”.

Зокрема, у заході взяли участь режисер фільму Павло Пашко, головний герой Сергій Мандалина та автор музики, запорізький композитор Владислав Панічев.

Фільм розповідає про будні польової пошти. Сергій Мандалина допомагає як військовим, так і звичайним людям. Його задача – доправляти посилки з різних куточків країни бійцям на передову та населенню, що опинилося покинутим у сірих зонах.

За словами режисера, від початку планувалося, що стрічка розповідатиме саме про роботу польової пошти. Однак, в процесі зйомок, акценти дещо змістилися і автор картини сфокусувався на особистих думках та сприйнятті подій, свідком яких є головний герой.

Зрештою, фільм ставить основне питання – що може стати тим мостом, який здатний наблизити конфлікт до розв’язання, знайти порозуміння серед громадян з різними поглядами всередині країни. Країни, яка перебуває у стані війни.

У вільному доступі документальна стрічка “Дорога через міст” з’явиться вже цього тижня.