В Запоріжжі відбудеться прем’єрний показ українського фільму «Жива»

351

Опубліковано: 12 Січня 2017

18 січня о 16:00 у великій залі кінотеатру ім. Довженка відбудеться прем’єрний показ фільму Тараса Химича «Жива». 19 січня фільм буде демонструватись у малій залі кінотеатру з сеансами о 16:00 та 19:20.

Цей фільм – повнометражний дебют модного кліпмейкера та документаліста Тараса Химича.

24 листопада стрічка вийшла у всеукраїнський прокат зі слоганом «Одного разу один зрадить тебе, а ворог, у вирішальний момент, врятує життя!»

Стрічка, заснована на реальних подіях, розкриває невідомі сторінки з життя української зв`язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі. Фільм «Жива» – це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти – на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях.

Зйомки тривали впродовж 3-х років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни – у Горганах. Сцени допитів знімали у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”.

Під час зйомок було використано передові технології, яких ще не було в Україні: унікальна побудова композиції візуального ряду, оригінальна авторська звукова доріжка, художнє оформлення, використання справжньої техніки та зброї 1940-50-х рр., постановка бойових сцен, робота з найкращими військовими консультантами та істориками України.

Також унікальність фільму й у його народності, адже у зйомках взяли участь, як одні з кращих акторів Західної України: заслужена артистка (з.а.) України Ольга Комановська, народний артист ( н.а.) України Ростислав Держипільський, з.а. України Юрій Хвостенко, з.а. України Альбіна Сотникова, з.а. України Ярослав Кіргач, з.а. України Олександра Люта та ін., так і учасники АТО, переселенці з Донецька тощо.

Офіційний сайт: http://www.zhyvamovie.com