В Запоріжжі відбудеться виставка картин Bilka POP-ART

462

Опубліковано: 5 Вересня 2017

Сучасне мистецтво саме себе повторює і вмирає. А потім оживає і змушує нас переживати. На жаль, поп-арт і стріт-арт в Україну дісталися з запізненням, але тим краще ми можемо зараз ним насолоджуватися.

7 і 8 вересня вперше відбудеться виставка картин запорізького стріт-арт художника Тараса Білки BILKA POP-ART.

21 робота виконана в суміші стилів stencil-art і spray-art. Це суміш кількох стилів сучасного вуличного мистецтва. 21 портрет світових ікон музики.

Трішки про техніку виконання. Для створення кожної роботи від початку береться фотографія і домальовуються тіні різних об’єктів. Після чого створюється малюнок на кількох листах, тіні на яких вирізають скальпелями і макетними ножами для дрібної роботи. Відтак кожна картина розбивається на трафарети-слої. Наде деякими картинами через деталізовану роботу довелося працювати впродовж 5 місяців (як портрет Джона Леннона чи Джима Гендрікса).

Саме так створюється робота на фінальному етапі малювання.

В основі кожної роботи полягає не тільки творча складова, а й ручна механічна. Власне, в цьому і полягає весь поп-арт, адже картини потім можна повторити, не обмежуючи окремий портрет ексклюзивністю.

21 робота малювалася впродовж майже трьох років і це перша виставка Білки.

На виставці буде презентовано портрети: Мерлін Монро, Бітлз, Луїса Армстронга, Честера Беннінгтона, Майкла Джексона, Боба Марлі, Девіда Боуї, Елвіса Преслі, Джима Гендрікса, Матісьяху, Емі Вайнхауз, Курта Кобейна, Тома Йорка та інших.

Зустріч у Фейсбуці.