В Запоріжжі відбудеться відкрита дискусія з приводу домашнього насильства

343

Опубліковано: 12 Травня 2017

У вівторок, 16 травня, дискусію “Домашнє насилля. Мене це не стосується”, у рамах тижня протидії домашнього насилля та підтримки ратифікації Стамбульської конвенції. Про це повідомляють організатори заходу на сторінці події у Фейсбуці.

В цей тиждень по всій Україні відбуватимуться заходи, ініційовані Amnesty International в Україні, які, з одного боку, мають привернути увагу до проблеми, зменшити токсичний суспільний тиск, де страждати і мовчати є певною традиційною хворобливою звичкою. З іншого боку – нагадати народним обранцям, що Стамбульська конвенція, яка б припинила страждання тисяч людей, досі не є ратифікованою Верховною Радою.

В дискусії 16-го травня учасники обговорять роль суспільства в цій проблемі. Чому тема домашнього насильства є табуйованою і такою, яку соромно виносити з родини? І як можна змінити цю ситуацію? Ми заохочуємо до дискусії не тільки фахівців і людей, дотичних до проблеми, а і тих, хто відчуває себе частиною суспільства, і хоче його змінювати, робити більш чутливим і відкритим. Це дуже непроста тема для обговорення, але порушувати її – це і ознака людської гідності і сміливості.

Де: галерея сучасного мистецтва Barannik, пр.Соборний, 193
Коли: 16 травня о 18:00