У Запоріжжі презентували книгу «Гендер для всіх», – фото

349

Опубліковано: 10 Червня 2017

В п’ятницю, 9 червня, в Запорізькій обласній бібліотеці відбулася презентація книги «Гендер для всіх. Виклик стереотипам». Авторкою видання стала Тамара Марценюк – соціологиня та викладачка різноманітних курсів на гендерну та антидискримінаційну тематику в Києво-Могилянській академії, та закордонних лекторіях.

У 2015 році на онлайн-платформі «Прометеус» було запущено її авторський курс «Жінки і чоловіки: гендер для всіх», на основі матеріалів до якого вона вирішила написати цю книгу.

У виданні можна отримати відповіді на такі запитання: як виховання впливає на формування гендерних ролей чоловіків і жінок, чому в нашому суспільстві досі існують заборонені професії для жінок і чому вони заробляють менше за чоловіків, у яких саме сферах дискримінуються чоловіки, що таке сексизм, ейджизм, ромофобія та багато інших важливих тем. Книга написана для людей, яких бентежать суспільні нерівності та несправедливості.

«Ми бачимо наскільки ці проблеми є глобальними. В Україні на це звертають увагу, є законодавство, але, нажаль, інфраструктурно ці питання існують і турбують нас. Статистично, більшою мірою, гендерного насильства зазнають жінки», – говорить авторка.

Бібліотеки, навчальні заклади, громадські організації, багатодітні родини, і незахищені верстви населення можуть отримати книжку безкоштовно, заповнивши форму – https://goo.gl/pwH2j4