В Запоріжжі презентували альбом, присвячений загиблим воїнам АТО

414

Опубліковано: 9 Червня 2016

В середу, 8 червня, в Запорізькій обласній бібліотеці відбулася презентація уже другої книги-присвяти “Хоробрі серця неможливо зупинити”. Автором видання стала Пєстрікова Олена Миколаївна – завідуюча шкільною бібліотекою у вільнянській гімназії “Світоч”.

Альбом-присвята є складовою частиною інформаційного ресурсу з ідентичною назвою. Містить фото загиблих ста тридцяти трьох бійців та короткі інформаційні статті про них. Тоді як в першій книзі було представлено сто дев’ять воїнів.
Крім земляків, народжених у Запорізькому краї, до видання долучені прізвища військових – мешканців області, офіцерів запорізьких артилерійських бригад та батальйонів, які віддали своє життя за незалежність своєї держави.
Ідея написання книги у авторки з’явилася, коли жахливі події в АТО наштовхнули на думку, що загиблі герої із Запоріжжя згодом забудуться.

“В серпні 2014 року я всю відпустку просиділа за комп’ютером. Офіційних даних у мене не було. Тому всю інформацію відслідковувала за матеріалами Інтернету. Дуже багато переглянуто було сайтів, блогів, авторів і в “Однокласниках”, і “В контакті”, і на сайті облдержадміністрації. Так я поступово створювала електронну презентацію”, – говорить авторка.

Головна книжка має назву “Вони захистили Україну власним серцем” і має набагато більший об’єм, ніж альбом-присвята. Якщо в останній тільки фото і коротка інформаційна стаття, то в книзі – спогади родичів, дружин, дітей, однокласників. Але до друку головну книгу так і не надали, через брак коштів.