В Запоріжжі правобережний пляж за 13 мільйонів ремонтуватимуть фірми з орбіти «Запоріжсталі»

539

Опубліковано: 27 Листопада 2017

КП “Управління капітального будівництва” має намір укласти угоду з ТОВ “Міський сервіс” на реконструкцію правобережного міського пляжу Запоріжжя вартістю 13,5 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”. Передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя»

Фірма має збудувати рятувальну вежу, дощову каналізацію, систему освітлення, влаштувати вимощення, озеленити територію, здійснити намив піску, тощо. Це перша черга робіт, які мають завершити в серпні 2018 року.

ТОВ “Міський сервіс” зареєстровано у вересні 2016 року на мешканку Покрови (Дніпропетровська область) Наталію Жорж. Директором вказаний Олексій Гончаров – помічник депутата Запорізької міськради від “Опозиційного блоку” Руслана Божко. Гончаров працює на комбінаті “Запоріжсталь” і допомагає депутату в роботі на окрузі. Руслан Божко очолює постійну комісію міськради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів. На час обрання працював фінансовим директором комбінату “Запоріжсталь”.

При цьому, в субпідряд “Міський сервіс” візьме ТОВ “Хозхімсервіс” та ТОВ фірма “Ентелі”. “Хозхімсервіс” виконує роботи для заводів з групи “Метінвест” Ріната Ахметова і почало самостійно отримувати підряди в Запоріжжі з обранням мером головного інженера “Запоріжсталі” Володимира Буряка. Фірма “Ентелі” належить Миколі Трофимовичу. Він же був співвласником ТОВ “Покровський ремонтно-механічний завод” (раніше орджонікідзевський). Нині ТОВ “ПРМЗ” належить Наталії Жорж.