В Запоріжжі повертають 14-ий маршрут, але їздитиме він лише до “Амстора”

624

Опубліковано: 27 Березня 2018

У Запоріжжі планують повернути 14-ий маршрут, який курсував із Заводського району по вулиці Перемоги до Південного мікрорайона. Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому, оприлюдненого на офіційному сайті місцевої влади.

В документі йдеться, що оновлений маршрут буде значно коротший – «вул. Історична – ТЦ «Амстор». Також зазначаються причини, через які 14-ті маршртуки зникли з запорізьких вулиць. У жовтні минулого року компанія перевізник вирішила розірвати договір через нестачу транспортних засобів та водіїв.

Щодо скорочення самого маршруту, пишуть таке: «Враховуючи 100% дублювання трас автобусних маршрутів №14 «вул. Історична – пр.40річчя Перемоги» та №67 «Запорізький дуб – пр.40річчя Перемоги» на ділянці між зупинками «пр.40річчя Перемоги» та «вул. Б.Хмельницького», вбачається доцільним скорочення траси автобусного маршруту №14 з боку Південного мкрн до зупинки «ТЦ «Амстор». Потреба у рухомому складі за такого скорочення для обслуговування маршруту складе 12 од. класу І,ІІ (місткістю понад 22 пасажири) у звичайному режимі руху.»

Після затвердження нового маршруту, влада проведе конкурс серед перевізників на його обслуговування