В Запоріжжі по вулиці Шкільній з’явиться велодоріжка і дитячий майданчик

612

Опубліковано: 21 Лютого 2018

В Олександрівському районі у поточному році буде виконана масштабна реконструкція вулиці Шкільної (ділянка від вулиці Фортечної до виїзду на Набережну магістраль). Тут облаштують нове дорожнє покриття з велодоріжкою, тротуари, зелену зону та з’явиться дитячий майданчик. Про це повідомляється на сайті мерії.

– Городяни неодноразово зверталися з проханням привести до ладу цю територію. Питання в тому, що дороги тут раніше не було. Дорожнє покриття з’явилося з будівництвом синагоги. Однак дорога не була закріплена за містом. Для того, щоб вирішити ситуацію, розробили відповідний проект. Цього тижня буде запущений тендер. Після укладення договору з переможцем тендера стартують роботи з реконструкції. Планується здача об’єкту до кінця поточного року, – сказав Валерій Мостивий.

Згідно з проектом буде виконано будівництво дороги на ділянці вулиці Шкільної від вулиці Фортечної до виїзду на Набережну магістраль. Роботи включають заміну дорожнього покриття з облаштуванням зливових стоків. Передбачені паркувальні кишені. Районна влада має намір врахувати інтереси велосипедистів: з новою дорогою тут з’являться і велодоріжки. А в майбутньому, можливо, і зупинкові комплекси. Валерій Мостовий зазначив, що для зручності жителів буде опрацьовуватися питання про можливість продовження транспортного маршруту по даній ділянці дороги. Тут буде упорядкована зелена зона і встановлений дитячий майданчик, відновлена система вуличного освітлення, з’являться лавочки, урни.

Також подивіться наш огляд першої велодоріжки. Спойлер! там все погано):