Опубліковано: 26 Квітня 2017

Вчора, 25 квітня, 29-річний запорізький патрульний отримав вогнепальне поранення. Як повідомив керівник патрульної поліції Запоріжжя Роман Пилипенко, інцидент стався у кімнаті для чистки зброї управління. В поліцейського поцілив його товариш по службі.

Як повідомляє Depo.Запоріжжя, після чистки штатного пістолету “Форд” патрульний зняв його з запобіжника, не віддаючи собі звіту в тому, що автоматично вже вставив туди обійму з патронами, зробив постріл. Пуля влучила в його 29-річного колегу, зачепила ліву нирку та шлунок. Поранений перебуває у свідомості в п’ятій міській лікарні. За попередніми даними, його життю нині нічого не загрожує. Претензій до колеги, що в нього поцілив, охоронець порядку не має. Обидва служать у Патрульній поліції Запоріжжя спочатку її створення, до своєї роботи не мали жодних нарікань.

За фактом поранення патрульного розпочате провадження за статтею Ненавмисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура.

Патрульний, що поцілив у колегу, нині відсторонений від роботи. Утім, якщо суд визнає його не винуватим у пригоді, його поновлять на робочому місці, повідомив керівник Патрульної поліції Запоріжжя.