В Запоріжжі осіннє листя вивезуть лише в лютому

148

Опубліковано: 21 Грудня 2016

В Департаменті ЖКГ відмовились від виділення грошей на вивезення листя з міських дворів. Відповідні коригування до бюджету оприлюднені в проекті програми з розвитку та утримання житлово-комунального господарства, передає сайт «Proконтролюй»

Конкурсні торги, які пройшли у листопаді 2016 року, були призупинені адміністративною колегією Антимонопольного комітету України за скаргами недопущених до тендеру фірм «Бізнес-Офіс №6» та «Дельтаінвест».

Відповідно, торги з розглядом тендерних пропозицій цих фірм повинні були провести заново. Але посадовці, посилаючись на тривалість процедури та закінчення в грудні бюджетного року, і вирішили проводити тендер вже в 2017-му, «видаливши» з бюджету-2016 видатки на листя у розмірі 13,75 млн грн. Відтак, зважаючи на загальний таймінг тендерної процедури, підписання договору з підрядником може відбутися вже в лютому.

Нагадаємо, що до участі в заблокованому тендері допустили дві фірми – ТОВ «Умвельт-Запоріжжя» та пов’язане з бізнес-групою «Мотор-Січі» ТОВ «Еко-січ».