В Запоріжжі мають намір створити ще одне КП на кшталт “Нашого міста”

263

Опубліковано: 29 Листопада 2016

Депутати Запорізької міськради мають намір перейменувати КП «ВРЕЖО №8» на КП «Запоріжремсервіс» та покласти на нього додаткові функції з обслуговування житлового фонду. За відповідний проект рішення, внесений департаментом з управління житлово-комунальним господарством, депутати проголосують на завтрашній сесії, повідомляє PROконтролюй.

Як йдеться у пояснювальній записці, єдиним з ВРЕЖО, яке не злили з «Основанієм» за попередньої влади, лишається КП «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання № 8». Зараз цьому КП бракує грошей на комуналку, адміністративні й організаційні витрати.

Одночасно з цим, при створенні КП «Наше місто» та перегляді тарифу за утримання будинку й прибудинкової територій, до цього тарифу не ввійшли наступні послуги:
– обслуговування систем диспетчеризації,
– усунення аварійних ситуацій по житловому фонду,
– ремонт конструктивних елементів житлового фонду,
– послуги з кронування та обрізки дерев,
– інші послуги, для надання яких необхідні спеціалізовані транспортні засоби.

Відтак, Департамент з управління ЖКГ запропонував покласти ці функції на КП «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання № 8», попередньо перейменувавши його в КП «Запоріжремсервіс». Скоріш за все, «Наше місто» укладе договори на відповідні послуги с новоствореним КП, як воно зробило з іншими – «Титаном» (прибирання), «Тепломережами» (теплові комунікації), «Водоканалом» (водопостачання).