В усіх школах Запоріжжя оголошено карантин

550

Опубліковано: 6 Лютого 2018

Незважаючи на те, що епідемічний поріг серед запорізьких школярів поки не перевищено, міський голова Володимир Буряк підписав розпорядження про призупинення навчального процесу в школах. Про це повідомляється на сайті мерії.

«Ми могли б ще продовжити навчальний процес, адже епідемічний рівень ще не перевищений. Однак я вважаю це неправильним, адже це призведе лише до подальшого зростання захворюваності серед дітей. Після консультацій з медиками прийняв рішення призупинити з 7 лютого навчальний процес в школах», – пише міський голова.

Заняття припинені до особливого розпорядження. Фахівці відзначають, що рішення про відновлення навчального процесу буде прийняте в залежності від епідемічної ситуації, коли захворюваність піде на спад.

У дитячих садках, які продовжать роботу, повинні виконуватись всі передбачені протиепідемічні заходи. Департаменту культури і туризму міської ради доручено обмежити проведення культурно-масових заходів. Департаменту спорту, сім’ї та молоді – обмежити проведення навчально-тренувальних занять в ДЮСШ.