В Україні все частіше дивляться індійське кіно, – голова Нацради з питань телебачення про рейтинги

316

Опубліковано: 21 Квітня 2017

Останнім часом зростають рейтинги тих українських телеканалів, що транслюють розважальний контент без політики. Про це заявив голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко під час зустрічі з представниками запорізьких мовників.

Як приклад Артеменко навів сплеск популярності телеканалу, що транслює продукцію Болівуду – індійські фільми.

Також Артеменко зауважив про ріст популярності відомого “Дизель-шоу”. За словами чиновника, він зумовлений тим, що автори проекту концентруються на побутових сценах, уникаючі політичного гумору. Люди втомилися від жартів “Вечірнього кварталу”, вважає Артеменко, посилаючись на рейтинги.

Телеканали, що транслюють тотальний песимізм, втрачатимуть, зазначив голова Нацради.

Разом з тим під час зустрічі Артеменко зауважив на дотримання скорботних та пам’ятних дат телеканалами. “А то в нас свічку повісили, а наповнення не міняється”, – додав чиновник. Водночас голова погоджувального органу прийняв пропозицію мовників про скорочення кількості офіційних скорботних та пам’ятних дат в Україні.

Артеменко розказав і про бачення новинного контенту на телеканалах. На його думку, мовникам вже недостатньо показувати дві точки зору гострих проблем – потрібно додавати і власну думку, звичайно ж, не уникаючи критики влади.

Голова Нацради також прокоментував виконання закону про відкритість кінцевих бенифіціарів ЗМІ.

“Коли мені приносять документи, де вказано, що власником запорізького “Алексу” є якись “Пупкін”, я відмовляюся їх погоджувати. Тому що кожний у Запоріжжі знає, що цей канал контролюється [народним депутатом України В’ячеславом] Богуслаєвим. Але він має не приховувати, а пишатися тим, що зміг створити та утримувати канал”, – заявив Артеменко.