В СБУ прокоментували телемост Захарченка з мешканцями Запоріжжя

229

Опубліковано: 8 Червня 2016

Спікер Служби безпеки України Олена Гітлянська прокоментувала телемост очільника так званої “ДНР” Олександра Захарченко з жителями Запоріжжя. Як і під час попередніх псевдоконференцій, у фейковому спілкуванні із Запоріжжям Захарченко сконцентрувався на запитаннях, що були підготовлені його прес-обслугою. Про це пані Гітлянська повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Сьогодні відбувається черговий виступ впертого новоросійського блазня Захарченка, який гастролює південними та східними регіонами України з віртуальним номером “Монологі діктатора”, – написала вона.

За словами спікера СБУ, силовикам відомі реальні запитання українців до терориста, але їх не етично оприлюднювати у відкритих джерелах з міркувань захисту суспільної моралі.

“У чергове ми стали свідками публічного спілкування Захарченка з самим собою, що, зазвичай, потребує консультації психіатра. Для профілактики розвитку психічних ускладнень пропонуємо донбаському фюреру капітулювати. Або застрелитися”, – наголосила Олена Гітлянська.

Нагадаємо, СБУ затримала антиукраїнського пропагандиста, що мав підготувати «правильні» питання від імені мешканців Запоріжжя для онлайн прес-конференції, анонсованої Захарченком.