В Мелітополі CБУ затримала інформаторку «ДНР»

360

Опубліковано: 17 Серпня 2017

Співробітники Служби безпеки України затримали в Мелітополі інформаторку так званої «інформаційної служби політвідділу міністерства оборони» терористичної організації «ДНР».

Оперативники спецслужби встановили, що вона систематично за матеріальну винагороду збирала та передавали терористам інформацію про переміщення, місця дислокації, озброєння та чисельність Збройних Сил України, які задіяні у проведенні антитерористичної операції.

На завдання кураторів «ДНР» зловмисниця також публікувала у різних інформаційно-політичних пабліках антиукраїнські матеріали із закликами до зміни меж території України, насильницької зміни конституційного ладу та інші тенденційні тексти для збільшення соціальної напруги у суспільстві та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в регіоні.

Під час обшуку за місцем проживання зловмисниці співробітники СБ України вилучили комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, фото- та відеотехніку з доказами передачі інформації терористичній організації «ДНР».

2сепар
1сепар

Журналісти сайту Depo.Запоріжжя провели невеличке розслідування і з’ясували, що затриману звуть Тетяна Дюніна, а в соцмережі “Вконтакте” її нікнейм Тетяна Тюнікова.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+