Опубліковано: 28 Грудня 2016

Вчора, 27 грудня, у Кирилівській селищній раді, вдома у голови селищної ради та у приміщеннях КП «Розвиток курортної зони» відбулися обшуки. Про це повідомляє видання «Наш город».

Під час обшуків голова селищної ради Кирилівки Іван Малєєв був у відрядженні у Запоріжжі, а депутати селищної ради та заступники голови перебували на загальних зборах у Якимівці.

Слідство проводиться у зв’язку із передачею селищною радою в довгострокову оренду КП «Розвиток курортної зони» ділянки землі на Федотової косі.

Керівництво Кирилівки стверджує, що всі ці документи у них в нормі. Мешканці курортного селища, громадськість і депутати вважають, що слідчі дії обласної прокуратури в Кирилівці – продовження децентралізаційних війни в Якимівському районі.

Керівництво району хоче створити єдину громаду на базі Якимівського району з центром в Якимівці. Кирилівка виступає за створення двох громад в районі: Кирилівської та Якимівської.

Голова селищної ради Кирилівки дав коментар стосовно обшуків сайту «Местные вести»:

«Правоохранители вели себя корректно, достойно, но обыскивали они не только поселковый совет, но и мой дом, дома землеустроителя и начальника коммунального предприятия. Зачем проводили обыск? Запугивание – я так считаю.

Сделайте выемку по тем документам, которые считаете вам нужными, и оспаривайте это решение в суде! Мы из этих решений секретов не делали, они были проголосованы депутатами, были и у нас на сайте. Мы не считаем эти решения неправомерными, потому что земли для развития курорта выделялись КП «Розвиток курортної зони» не в заповедных зонах, эти земли благоустраивались для развития туризма. Последний, у кого проводили обыск дома, был я.

Обыск завершился час назад. У меня ничего не изъяли, а вот в поссовете изъяли те самые документы по нашему коммунальному предприятию. Я по-прежнему считаю, что эти обыски – это попытка повлиять на процесс создания единой громады, которая объединит Кирилловку, Ефремовку и Атманай. В Ефремовке 94 процента людей проголосовали за объединение с Кирилловкой, похожий результат будет и в Атманае», – каже Іван Малєєв.