В Енергодарі депутата міськради упіймали на хабарі, – відео

261

Опубліковано: 13 Жовтня 2016

Співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими Нацполіції затримали на хабарі одного з депутатів міської ради Енергодару Запорізької області. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Правоохоронці встановили, що депутат також займав посаду заступника голови постійно діючої комісії міськради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин та навколишнього середовища.

За попередньою змовою з службовцями міського управління освіти він отримував гроші з підприємців за безперешкодне укладання договорів підряду з ремонту будівель освітніх закладів Енергодару. Депутат вимагав у директора одного з місцевих будівельних підприємств 179 тисяч гривень за підряд на капітальний ремонт школи.

Співробітники спецслужби з’ясували, що зловмисник оцінював свої “послуги” у 10-16 відсотків від суми укладеної угоди. Оперативники СБУ затримали депутата, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у власній квартирі під час отримання останньої частини хабара у розмірі 145 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.