Опубліковано: 20 Грудня 2016

18 грудня у чотирьох об’єднаних територіальних громадах пройшли вибори голів. Про це повідомляється на сайті Запорізької облради.

В Осипенківській сільській ОТГ обрано 26 депутатів за кількістю округів. З-поміж 8 зареєстрованих кандидатів головою ОТГ обрано Смагу Валентина Івановича (попереднє місце роботи – Новопетрівський сільський голова Бердянського району). Проголосувало 3108 з 7083 жителів-загальної кількості виборців.

В Комишуваській селищній ОТГ обрано 26 депутатів за кількістю округів. З-поміж 2 зареєстрованих кандидатів головою ОТГ обрано Карапетян Юрія Володимировича (попереднє місце роботи – Комишуваський селищний голова Оріхівського району). Проголосувало 3567 з 9998 жителів-загальної кількості виборців.

В Гірсівській сільській ОТГ обрано 14 депутатів за кількістю округів та обрано головою ОТГ єдиного зареєстрованого кандидата Попову Наталію Іванівну (попереднє місце роботи – Гірсівський сільський голова Приазовського району). Проголосувало 865 з 1669 жителів-загальної кількості виборців.

В Приморській міській ОТГ обрано 26 депутатів за кількістю округів та з-поміж 5 зареєстрованих кандидатів головою ОТГ обрано головою Божкову Олену Анатоліївну (попереднє місце роботи – Приморський міській голова). Проголосувало 5571 з 12406 жителів-загальної кількості виборців.