В центрі Запоріжжя розгорнули кримськотатарський прапор, – фото

308

Опубліковано: 26 Червня 2017

Сьогодні, 26 червня, в усьому світі відзначається день кримськотатарського прапора. На знак поваги, підтримки і солідарності з корінним народом Криму в Запоріжжі на площі Фестивальній підняли кримськотатарський стяг. Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької ОДА.

Організаторами заходу виступили Запорізький офіс громадської організації «КримСОС» за підтримки Запорізької облдержадміністрації та Асоціації національних меншин Запорізької області.

Як відзначив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, запоріжці проявляють солідарність і пошану по відношенню до кримчан, адже у свідомості багатьох Крим – це Україна. Саме тому нині майорить два прапори – прапор України і кримськотатарський, який сьогодні відзначає 100-річчя з дня свого заснування.

Учасники акції на площі символічно розгорнули ще один кримськотатарський прапор.

За словами організаторів, сьогодні кримськотатарський прапор уперше був піднятий на головній площі обласного центру, проте цей захід планується зробити доброю традицією для Запоріжжя і проводити щорічно.