В центрі Енергодара палили шини

222

Опубліковано: 23 Січня 2016

Як Громадському ТБ Запоріжжя повідомили журналісти Медіа Центр Енергодар, інцидент стався сьогодні вночі під стінами Палацу культури “Сучасник”. Шини запалили організатори безстрокової акції протесту – депутати міськради Енергодара від ПП «Об’єднання «УКРОП» Ігор Паламар та Артем Дубков. Разом з ними було ще декілька осіб. За інформацією колег, правоохоронці спостерігали за тим, що відбувається, втім, активістам не заважали. За деякий час на площу біля палацу культури прибув секретар міської ради Енергодара Олег Гордевич. Він заявив, що заважати проведенню акції правоохоронці права не мають, а ось загасити шини треба – на запалення вогнища ніхто дозволу не давав.

Протестувальники пояснили, що палили шини, аби зігрітися, але вогонь все ж таки приборкали. Один із організаторів акції депутат Артем Дубков в інтерв’ю заявив, що у такий спосіб виступає проти «безчинств» з боку правоохоронців Енергодара та особисто головного міліціонера міста Андрія Петренчука, який нібито йому погрожував. Активісти запевняють, акція продовжиться до тих пір, поки пан Петренчук не піде з посади.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року організатори нічного запалення шин в Енергодарі Ігор Паламар та Артем Дубков стали фігурантами звернення редакції сайту IP news до лідера запорізького осередку ПП «Об’єднання «УКРОП» Ярослава Гришина. В публікації журналісти просять звернути увагу на “зраду однопартійців в місті Енергодар”, аргументуючи таке формулювання тим, що Ігор Паламар та Артем Дубков “вступили в змову з «Опозиційним блоком», в тому числі, проголосувавши за кандидатуру Опоблоку на посаду секретаря міської ради.
Відео журналістів Медіа Центр Енергодар