В Бердянську викрито аферу з соцвиплатами за участі посадовців

179

Опубліковано: 15 Березня 2016

Запорізькі правоохоронці разом з працівниками СБУ викрили злочинну схему, завдяки якій особи, що проживають на тимчасово окупованих територіях, отримували виплати у якості переселенців. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого слідчим відділом Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Як з’ясували поліцейські та працівники СБУ, у злочинній схемі був задіяний ряд посадових осіб міста Бердянська. Щодо самого механізму, то згідно Закону України «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб», переміщені громадяни повинні були отримувати державну компенсацію.

Але, як встановили правоохоронці, відповідні документи оформлялися на осіб, котрі не залишали тимчасово окупованих територій. Наразі встановлюються всі особи, причетні до згаданого кримінального правопорушення та підраховується розмір збитків, завданих державі протиправними діями посадовців.