В Бердянську невідомі вчинили напад на знімальну групу ТРК «Юг»

179

Опубліковано: 10 Червня 2016

UUPD: Факт нападу на журналістів ТРК «Юг» занесений в ЕРДР, – PRO.Berdyansk

Правоохоронці вбачають порушення трьох статей Кримінального Кодексу України:
Стаття 345-1. Погроза або насильство щодо журналіста;
Стаття 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів;
Стаття 187. Розбій.

UPD: За фактом нападу набердянських журналістів проводиться перевірка, – Нацполіція

Як повідомляється на офіційному сайті Нацполіції в Запорізькій області, знімальна група місцевого телеканалу повідомила, що під час виїзду на зйомки конфліктної ситуації навколо одного з готелів, їх побили невідомі та відібрали флеш-карту відеокамери.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Бердянського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області. Подію зареєстровано до Єдиного обліку. За результатами перевірки їй буде дано належну правову оцінку.

Черговий напад на журналістів телеканалу стався сьогодні, 10 червня. Про це повідомляє сайт PRO.Berdyansk.

Так, за інформацією сайту, до редакції ТРК зателефонували представники готелю “Слов’янська”, що знаходиться в районі б/в «Моряк». Ті, хто телефонував повідомили, що відбувається рейдерське захоплення їх бази відпочинку і попросили журналістів прибути на місце для висвітлення даних протиправних дій.

Коли знімальна група ТРК «Юг» прибули на місце події і почала знімати те, що відбувається, невідомі «рейдери» напали на журналіста і завдали йому тілесні ушкодження, а також вихопили камеру у оператора і відібрали відеокарту.

Як запевняють журналісти, все це відбувалося на очах повністю екіпірованої групи бердянських поліцейських. На місце інциденту викликаний ще один наряд поліції й інша знімальна група каналу.

Нагадаємо, днями правоохоронці розпочали досудове розслідування з приводу перешкоджання професійній діяльності журналістів ТРК «Юг». Тоді перед будівлею Бердянського міськрайонного суду невідомий зірвав роботу знімальної групи ТРК, перешкоджав виконанню ними редакційного завдання, висловлювався нецензурною лайкою та погрожував фізичною розправою.