Опубліковано: 19 Грудня 2016

З обласного бюджету на 2017 рік виділено 5 млн гривень для придбання 9 квартир у м. Запоріжжі, Василівському, Пологівському та Приазовському районах інвалідам ІІІ групи.

Також до голови облдержадміністрації надходило багато звернень від сімей загиблих учасників АТО з приводу встановлення пам’ятників на могилах загиблих, адже під час проведення антитерористичної операції загинуло 126 жителів Запорізької області. Тому в обласній Програмі передбачені кошти на надання одноразової грошової допомоги на виготовлення пам’ятників на суму понад 2 млн гривень.

Також для низки заходів обласної Програми, які спрямовані на соціальну підтримку учасників антитерористичної операції, ветеранів війни, праці, дітей війни збільшено фінансування. Інваліди війни, із числа учасників антитерористичної операції, у 2017 році будуть отримувати щомісячну грошову допомогу у розмірі: інваліди І групи – 1000 грн; інваліди ІІ групи – 700 грн; інваліди ІІІ групи – 500 грн на загальну суму 1830,4 тис. гривень.
Учасники антитерористичної операції, ветерани війни, праці, діти війни, інваліди будуть забезпечуватися санаторно-курортними путівками на загальну суму 3 млн гривень.

Також до Дня захисника України (14 жовтня) інвалідам та учасникам бойових дій на територіях проведення АТО надаватиметься щорічна адресна грошова допомога у розмірі 500 грн. кожному на загальну суму 5 779,05 тис. гривень.