В 2012 році запорізький осередок “Партії регіонів” отримав 700 тисяч доларів через “чорну бухгалтерію”

433

Опубліковано: 31 Травня 2016

Сьогодні “Українська правда” опублікувала документи щодо чорної бухгалтерії Партії регіонів. В них зазначено, як фінансувалися регіональні осередки політсили та куди витрачалися кошти.

Як повідомляє “Українська правда” ці документи – розписки про отримання коштів з прізвищами особи, підписами, сумою та цілями платежів. Документи стосуються періоду 2012 року. За вказаний період видатки партії становили близько 66 млн доларів.

Згідно оприлюднених документів запорізький осередок “Партії Регіонів” отримав 709 тисяч доларів. Кошти передавались на Юлію Кононенко. За інформацією Громадського Запоріжжя, в цей період людина з таким ім’ям працювала бухгалтеркою запорізького осередку партії.

5345345

Протягом 2012 року кошти надходили трьома платежами. Перший платіж в розмірі 59 тисячі доларів датується 4 липнем 2012 року. В призначенні платежу зазначено, що це аванс за червень 2012 року.

Другий платіж, що пройшов 22 серпня, в розмірі 35840 доларів був призначений для матеріально-технічного забезпечення обласного осередку.

Третій транш надійшов 4 жовтня 2012 року і склав майже 615 тисяч доларів. В призначенні платежу зазначено “заробітна платня за вересень та аванс за жовтень”.

Також серед людей, які отримали кошти значиться чинний депутат Запорізької обласної ради від «Опозиційного блоку» Юлія Ковалевська. Свого часу вона була депутатом Верховної Ради V і VI скликання від Партії регіонів. На минулих місцевих виборах вона пройшла до обласної ради по Токмацькому округу. 4 липня вона отримала 9600 доларів на “з/п УМЦ, июнь, 7 чел.”

Зазначимо, на парламентських виборах 2012 року по багатомандатному виборчому округу в Запорізькій області партія регіонів набрала 40,95 % голосів. Тоді регіонали перемогли в восьми з дев’ятьох виборчих округів області.