УКБ Запорізької ОДА підозрюють у фальсифікації актів виконаних робіт на 80 мільйонів

330

Опубліковано: 25 Травня 2017

Поліція підозрює посадовців Управління капітального будівництва Запорізької ОДА у внесенні недостовірної інформації до документів при приймання робіт на суму 80,00 млн грн. Про це стало відомо з ухвали Орджонікідзевського районного суду, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Слідство встановило, що протягом 2015-2017 років між УКБ ЗОДА та 10 приватними підприємствами уклали договори на проведення генпідрядних та субпідрядних будівельних робіт на загальну суму 80 млн грн.

Мова йде про ТОВ «Запоріжжя-Буд», ТОВ «Мультипоінт», ТОВ «Фокс Груп», ТОВ «БК Запоріжжя-Буд», ТОВ «Гарант-Строй 2007», ПП «АБЗ», ТОВ «Боріс Груп», ТОВ «Мега Тек», ТОВ «Корнер Сервіс» та ТОВ «Комунтех».

Поліція стверджує, що будівельні роботи за цими договорами були виконані не в повному обсязі, вони виконувалися за завідомо завищеними цінами.

В судовій ухвалі вказано, що слідство не встановило осіб, які продовжують привласнювати бюджетні кошти шляхом внесення недостовірних відомостей до актів приймання виконаних робіт та які не заявляють претензій до робіт, що були не виконані.