Учасникам АТО створюють штучні перешкоди в отриманні землі – в.о. голови ОДА Бриль

229

Опубліковано: 8 Лютого 2016

Понад 2 тисячі заяв, подані учасниками АТО протягом останніх двох років залишаються не задоволеними. Про це сьогодні під час наради в ОДА озвучили представники ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області. На сьогодні, за інформацією ОДА, до органів влади надійшло 2044 заяви від учасників АТО та 59 – від родичів загиблих учасників АТО. У власність громадянам – учасникам АТО на території області за 2014-1015 роки передано 60 земельних ділянок загальною площею 20,7178 га. Із загальної кількості 51 ділянку передано у власність відповідно до наказів Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області та дев’ять – відповідно до рішень органів місцевого самоврядування. Таким чином, 2043 заяви, подані учасниками АТО протягом 2014-2015 років, поки лишаються не задоволеними.
– Президент України на цьому тижні скликає керівників областей на засідання Ради регіонів, де одним із питань буде розглянуто забезпечення надання допомоги учасникам АТО. Прошу включити це питання основним у мою доповідь. Створювати перешкоди учасникам АТО – це верх цинізму, і ми з цим миритися не будемо, – наголосив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Щоправда, як саме область збирається пришвидшувати процес землевідведення для учасників АТО, яких на сьогодні у черзі кілька тисяч, посадовець не уточнив.