Учасник жорстокого вбивства студентки в Запоріжжі втік до Криму, скориставшись бюрократичною помилкою

369

Опубліковано: 22 Червня 2017

Звинувачуваний у резонансному вбивстві Сергій Казаков втік до Криму з-під домашнього арешту. Це з’ясувалося під час засідання Апеляційного суду Запорізької області, на яке він не з’явився вчора, 21 червня.

У прес-службі суду повідомили, що дані про Казакова з невідомих причин тимчасово зникли з поліцейської бази, чим він і скористався.

Йдеться про резонансне вбивство в листопаді 2013 року, коли Казаков разом зі спільницею в стані алкогольного сп’яніння вбили та розчленували, а згодом спалили тіло своєї подруги, що навчалася разом з ними. Рештки вбитої були знайдені поблизу “Червоної річки” по вулиці Яценка.

16 січня цього року 26-річний Казаков був визнаний винним Орджонікідзевським районним судом Запоріжжя у вбивстві Світлани Єгоренкової, з якою він разом навчався у ЗДМУ у 2013 році, та засуджений до 14 років позбавлення волі.

Співучасницю Казакова – Євгенію Заборську – було засуджено до 13 років позбавлення волі. Після втечі Казакова її справа буде розслідуватися окремо. Адвокати наполягають, що під час скоєння вбивства вона виходила до ванної кімнати.

Згідно з вироком, обидва частково визнали свою провину.

Мешканці Криму Казаков та Заборська приїхали навчатися до Запоріжжя у медичному університеті. Вони мали стосунки. Під час навчання Казаков зблизився також з вбитою Єгоренковою, що приїхала навчатися у виші з Херсону. Між дівчинами встановилися неприязні ревниві стосунки, проте вони продовжували одночасно зустрічатися з Казаковим.

В ніч вбивства студенти втрьох знаходилися в орендованій квартирі по вулиці Яценка, вживаючи алкоголь. “Було приблизно вжито 2 пляшки коньяку по 0,5 літрів, 1 пляшка горілки ємкістю 750 грам, та декілька літрів пива”, – йдеться у вироку.

Вечіркою відбулася сварка, під час якої, на думку прокуратури, Казаков та Заборська задушили Єгоренкову. Перед тим вбивці, за матеріалами вироку, мали статевий акт.

Після вбивства злочинці знищили речі Єгоренкової та поїхали переночувати до одного з міських готелів під назвою “Купідон”.

По дорозі назад вони заїхали на ринок “Анголенко”, де придбали пилку по дереву, за допомогою якої згодом відрізали кінцівки тіла.

Склавши тіло та кінцівки у валізу обвинувачувані прийшли з нею на пустир неподалік квартири, спалили труп та повернулися додому. Поліція затримала їх там наступного дня.

Під час слідства Казаков та Заборська визнавали провину частково, змінювали покази та свідчили одне проти одного.

Під домашнім арештом Казаков знаходився на підставі довідки про онкологічну хворобу. Заборська утримується в СІЗО.