У Запорізькій області ліквідовано три цехи з виробництва алкогольного сурогату

124

Опубліковано: 15 Березня 2016

Днями оперативні співробітники фіскальної служби Запорізької області припинили діяльність трьох підпільних цехів з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, а також зупинили їх подальший продаж. Оперативні заходи проводилися в межах операції “Акциз-2016” та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Цех_08

Один з цехів було розміщено на території гаражного кооперативу в місті Мелітополь. У ньому було знайдено спирт, фальсифіковану горілку, марки акцизного податку, а також обладнання для виробництва фальсифікату. Другий підпільний цех облаштували у приватному будинку. Зловмисник спеціалізувався переважно на виробництві коньяку. Власний рецепт виготовлення “елітного” напою був простим: змішувався спирт з водою, сиропом з перепаленого цукру та барвником-ароматизатором. Крім того, під час оперативно-слідчих заходів було зафіксовано факт незаконної реалізації фальсифікату в одному з сіл області.

Цех_03

Внаслідок обшуку автомобіля, на якому перевозили алкоголь, було виявлено партію готової продукції. Загалом у результаті проведених обшуків було вилучено майже 1350 літрів готових фальсифікованих алкогольних напоїв, близько тони спирту, а також цигарки без акцизних марок, тару та обладнання для незаконної діяльності на загальну суму
понад 345 тисяч гривень.

Цех_04

Ще один підпільний цех був налаштований на виробництво фальсифікованої горілки.

У рамках операції “Акциз-2016” та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, реалізація підакцизних товарів) було встановлено, що нелегальну діяльність організував мешканець Запоріжжя.

Цех_01

У ході слідчо-оперативних заходів на території Кіровоградської області в офісі і виробничих приміщеннях власника торгової марки були проведені обшуки. Виявлено та вилучено документи з придбання і використання спирту, готової продукції і марок акцизного податку. Крім цього, в спиртосховищі підприємства виявлено та вилучено понад 6,3 тони спирту без документів, що підтверджують його походження і якість. Вартість вилученого спирту становить 850 тисяч гривень.

Цех_02

Розслідування кримінального провадження триває.

/Фото прес-служби Головного управління ДФС у Запорізькій області/