У Запорізькій і Дніпропетровській області правоохоронці викрили торгівців людьми

407

Опубліковано: 21 Липня 2017

Правоохоронці прикрили канал продажу людей у сексуальне рабство, який діяв на території Запорізької і Дніпропетровської області. Людей вивозили до міста Хайфа (Ізраїль). Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби.

Вчора, 20 липня, прикордонники спільно з співробітниками ГУНП в Дніпропетровській області провели 8 обшуків, у ході яких вилучили речові докази, що підтверджують факти злочинної діяльності. Крім знищення каналу торгівлі людьми, правоохоронці припинили функціонування двох борделів в Запоріжжі та не допустили вивезення в сексуальне рабство 6 громадянок України.

Дівчат підшукували через оголошення в мережі Інтернет, пропонуючи роботу у сфері надання ескорт-послуг. Вікова категорія майбутніх проституток була від 18 до 35 років. Після оформлення всіх відповідних документів їх у подальшому переправляли через аеропорти Запоріжжя, Харкова та Києва до Ізраїлю. За кожну жертву зловмисники отримували від 500 до 1000 доларів США. На території Ізраїлю дівчат примушували надавати сексуальні послуги, всі кошти відбирали сутенери, а самі жертви не мали змоги повернутися на Батьківщину.

Зловмисників затримано, на даний час тривають подальші слідчі заходи. Організаторам «злочинного бізнесу», відповідно до частини 2 ст. 303 (Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією) та частини 2 ст. 149 ККУ (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини), загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.