Опубліковано: 14 Грудня 2016

В Олександрівському районі Запоріжжя у воді знайдено тіло 19-річної дівчини, мешканки Харкова, яку з кінця листопада було оголошено в розшук, – повідомляє ГУ НП у Запорізькій області. За інформацією правоохоронців, тіло дівчини не має явних ознак насильницької смерті. Одна з основних версій, які розглядаються слідством – самогубство.
Про зникнення дівчини запорізьким поліцейським повідомив батько дівчини, 48-річний харків’янин 1 грудня звернувся до Вознесенівського відділення поліції Дніпровського відділу ГУНП в Запорізькій області. Чоловік розказав, що 28 листопада його 19-річна донька пішла з дому в місті Харків та до теперішнього часу не повернулась.
Крім того, 29 листопада на березі Дніпра в Запоріжжя неподалік Рятувальної станції, що на Набережній, було знайдено жіночу сумку з документами на ім’я дівчини.
Слідчим відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з позначкою безвісті зникла особа.
На даний час триває досудове розслідування. Встановлюються всі обставини загибелі мешканки Харкова. Одна з основних версій, яка розглядається слідством – самогубство.