У Запоріжжі завершили перший етап реконструкції проспекту Маяковського, – фото, відео

621

Опубліковано: 7 Червня 2017

Сьогодні, 7 червня, представники запорізької міської влади проінспектували реконструкцію частини проспекту Маяковського від проспекту Соборного до вулиці Леоніда Жаботинського. Мер Запоріжжя реконструкцією залишився задоволений, єдине що йому не сподобалося – це відсутність тіні. Про це повідомляє кореспондент Громадського ТБ Запоріжжя з місця подій.

Слід відзначити, що кінцевий результат реконструкції відрізняється від запланованого. Сам Володимир Буряк сказав, що першочерговий план довелося спрощувати. Парк позбувся запланованих навісів, арт-об’єкту посередині пішохідної зони, було змінено орнамент бруківки тощо. Річ у тім, що фірма, яка виграла тендер ТОВ «СфераПлюс» не мала достатніх оборотних коштів і не змогла виконати запланований об’єм робіт у заплановані терміни.

План і факт:

На сьогоднішній день на реконструкцію проспекту витрачено більше 7 млн грн. В комплексі реконструкція і пішохідної зони і проїжджої частини до вулиці Патріотичної коштуватиме близько 12 млн. Наразі працівники ремонтують проїжджу частину і міняють підземні водопровідні труби.

Нагадаємо, що 29 червня “Управління Капітального будівництва” уклало угоду з ТОВ “СфераПлюс” на реконструкцію пішохідної частини проспекту Маяковського (І черга) вартістю 4,65 млн грн.

20 березня запорізька мерія повідомила, що найближчим часом оголосить новий тендер на реконструкцію проспекту Маяковського. Договір з ТОВ “Сфера Плюс”, що виконувала роботи планували розірвати через недотримання нею термінів робіт

Згодом міська влада розірвала договір із «СфераПлюс» на реконструкцію парку Гагаріна.

Але 21 квітня стало відомо, що «СферіПлюс» перерахують ще 2 мільйони гривень на закінчення реконструкції парку.

Наступний етап реконструкції виконуватиме фірма, пов’язана із «Запоріжсталлю» ТОВ “Девелопмент енд констракшн”. Реконструкція розпочнеться після 15 червня, а за графіком завершити роботи мають до 1 вересня. Про це повідомляє сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

План реконструкції другої частини:

Фото: Мрія