У Запоріжжі закінчився військовий парад з нагоди Дня незалежності, – фото

566

Опубліковано: 24 Серпня 2016

Святкування національного свята у Запоріжжі сьогодні почалось о 9:00 з урочистої ходи від проспекту Маяковського до площі Фестивальної. Марш зібрав декілька сотень учасників, які прийшли у національних українських вбраннях, та у вбраннях національних меншин, які проживають у Запоріжжі.

На площі Фестивальній глядачів чекала виставка військової техніки та 420 службовців, готових до військового параду. Після привітань зі святом від Президента України Петра Порошенка, мера Запоріжжя Володимира Буряка та губернатора Костянтина Бриля, військовий парад почався.

У ньому брали участь нацгвардійці та бійці Збройних сил України, поліцейські та рятувальники. Глядачі їх зустрічали оплесками та схвальними вигуками. Одразу після параду, на площі Фестивальній офіційно відкрився ярмарок «Національне подвір’я», де національні меншини Запоріжжя частуватимуть охочих своїми стравами та демонструватимуть свої звичаї.

Також нагадаємо, що о 20:00 на цій площі розпочнеться святковий концерт за участі зірок талант-шоу та співачки Олі Полякової.