У Запоріжжі заарештовано активіста «Дорожнього контролю»

280

Опубліковано: 26 Січня 2016

Вчора, 25 січня, у Запоріжжі було заарештовано активіста «Дорожнього контролю» Віталія Косенка. Про це Громадськоу ТБ Запоріжжя повідомив запорізький активіст Олександр Куницький.

За його словами, Віталія було заарештовано після того, як він зафіксував факт порушення зі сторони працівників ДАІ, а саме отримання хабаря від п’яного водія. У ході з’ясовування обставин на місце пригоди приїхали працівники СБУ та прокуратури. Вони й провели арешт.

Наразі Віталій Косенко знаходиться у СІЗО. За словами Олександра,адвоката до Віталія не пускають. Зазначимо, згідно чинного законодавства, адвокат може потрапити у СІЗО до заарештованого клієнта тільки після підписання договору.

Факт арешту Віталія Косенка Громадському ТБ Запоріжжя підтвердили в СБУ та прокуратурі. Проте, за версією правоохоронців, затриманому інкримінують вимагання грошових коштів у співробітників поліції області.

Згідно офіційної версії прокуратури, Віталій вимагав від співробітників Ленінського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області грошові кошти у сумі 6000 євро за не розміщення в мережі Інтернет негативних відомостей відносно них.