У Запоріжжі за 11 млн грн реконструюють будівлю під військовий гуртожиток

252

Опубліковано: 25 Квітня 2017

Військова частина 3033 Національної гвардії України уклала угоду з ТОВ “Комтес-ХХІ” на реконструкцію будівлі під гуртожиток. Вартість реконструкції – 11,06 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Йдеться про будівлю по вул. Військбуд 97-а у військовому містечку. Фірма має укріпити фундамент, встановити нові вікна на двері, покласти керамічну плитку у трьох, у квартирах утеплити підлогу керамзитом і покрити лінолеумом або керамічною плиткою, пошпаклювати стіни/стелю і пофарбувати їх водоемульсiйними фарбами; у санвузлі і частково у кухні – покрити плиткою, встановити сантехніку; прокласти систему трубопроводів водопостачання та опалення, електричних систем; обладнати індивідуальний тепловий пункт, замінити покриття даху тощо.

Роботи мають завершити в жовтні 2018 року.

Конкурентом переможця на цьому тендері виступило лише будівельно-консалтингова група “Базис”, а на аукціоні обидва учасники взагалі не знижували вартість своїх пропозицій.

ТОВ “Комтес-ХХІ” належить Олегу Горобцю (9%), Юрію (42%) та Дмитру Познякам (49%). Останній є керівником музею ретро-автомобілів і військової техніки “Фаетон”.