У Запоріжжі за 10 млн приведуть до ладу пр. Маяковського та парк Гагаріна

291

Опубліковано: 6 Липня 2016

КП “Управління Капітального будівництва” за результати тендеру 29 червня уклало угоду з ТОВ “СфераПлюс” на роботи з реконструкції парку ім. Гагаріна в Комунарському районі вартістю 5,61 млн. грн. Про це повідомляють Наші Гроші. Запоріжжя із посиланням на “Вісник державних закупівель”.

Фірма має покрити алеї тротуарною плиткою, обладнати новий дитячий майданчик, реконструювати мережі зовнішнього освітлення, озеленити територію, встановити лавки та урни, тощо. Роботи мають завершити у 2017 році.

На цей тендер подалося п’ятеро учасників і пропозиція переможця була найдешевшою. При цьому пропозицію фірми “Кліматік” відхилили у зв’язку з невідповідністю вимогам документації торгів.

Окрім цього 29 червня “Управління Капітального будівництва” уклало угоду з ТОВ “СфераПлюс” на реконструкцію пішохідної частини проспекту Маяковського (І черга) вартістю 4,65 млн. грн.

Фірма має облаштувати алеї тротуарною плиткою і плитами, висадити кущі та дерева, встановити лавки і урни, скульптурні композиції, замінити існуючий водопровід і змонтувати поливальний водопровід, реконструювати систему зовнішнього освітлення, тощо.

На цей тендер подалося чотири учасники і дві пропозиції відхилили у зв’язку з невідповідністю умовам документації торгів: ТОВ “Будівельник 2013” (4,89 млн. грн.) та ТОВ “ВБК Перспектива” (4,41 млн. грн.). Тож єдиним конкурентом “СфераПлюс” виступила будівельна компанія “Етерна”.

Власником ТОВ “СфераПлюс” є Сергій Залавський з Павлограду, Дніпропетровської області.