У Запоріжжі встановили меморіальну дошку на честь героя Небесної Сотні

363

Опубліковано: 23 Червня 2016

Вчора, 22 червня, у Запоріжжі встановили меморіальну дошку на честь героя Небесної Сотні Сергія Синенка, повідомляє depo.запоріжжя з посиланням на сторінку активістки Вікторії Артюшенко у Фейсбуці. Відкриття пам’ятного знаку відбулось на вулиці, названій на честь Синенка.
в3
Меморіальну дошку на честь загиблого учасника Революції Гідності, Героя України Сергія Синенка встановили на будинку №31 на вулиці, яка тепер називається на честь героя Небесної Сотні (колишня Кремлівська). Відкриттю передували мітинг-реквієм та молебен.
в2
Сергій Синенко був активним учасником запорізького Автомайдану Запоріжжя, надавав допомогу місцевим самооборонівцям. Загинув, коли його спалили у власному автомобілі на кордоні Запорізької та Дніпропетровської областей 13 лютого 2014 року. Його особу встановили пізніше за допомогою ДНК-експертизи. Тоді відповідальність за цей злочин взяли на себе так звані “Привиди Севастополя”, які продемонстрували відеозапис цього жорстокого вбивства по телебаченню вночі 16 лютого 2014 року. Похований 18 лютого 2014 року в селі Володимирівське. Сергій Синенко посмертно отримав звання Героя України.