У Запоріжжі відкрився осередок організації КримSOS

407

Опубліковано: 29 Липня 2016

28 липня у Запоріжжі відкрився офіс громадської організації КримSOS. Її спеціалісти займатимуться підтримкою переселенців з Криму, наданням юридичних консультацій, захищатимуть права переселенців у судах, здійснюватимуть адвокаційні заходи, надаватимуть соціальну, гуманітарну допомогу та психологічну підтримку. Офіс КримSOS у Запоріжжі вдалося відкрити завдяки допомозі Internews.
Команда у складі коорданатора, двох соцпрацівників та юриста працюватиме за адресою пр. Соборний, 180-а, запорізький КримSOS також має сторінку у фейсбук. Незабаром у місті запрацює й гаряча телефонна лінія, куди переселенці зможуть звернутись зі своїми питаннями.

КримSOS був створений 27 лютого 2014 року як реакція на дії Російської Федерації на території Криму. В форматі Facebook-сторінки він інформував широкі маси про окупаційні події на півострові.
Наразі «КримSOS» – це потужна організація, яка надає послуги людям, які вимушено покинули окуповані території та постраждали від конфліктів у Криму, а також Донецькій та Луганській областях.

Також діяльність організації направлена на висвітлення репресивної політики Росії щодо населення півострову, оприлюднення фактів порушення прав людини, в тому числі етнічних меншин, адвокація кримського питання на українському та міжнародному рівнях. Організація працює за підтримки ряду міжнародних партнерів.