У Запоріжжі в гаражі “Самооборони” під час обшуків знайдено арсенал зброї

427

Опубліковано: 23 Червня 2016

У Запоріжжі в гаражі “Самооборони” під час обшуку знайдено велику кількість зброї, – про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області. Зокрема, у повідомленні йдеться, про те, що “сьогодні, 23 червня, під час обшуків, який проводився в рамках розслідування кримінального провадження за фактом діяльності так званої “ювелірної” банди, в одному з гаражів у Дніпровському (колишньому Ленінському) районі обласного центру правоохоронці знайшли велику кількість вогнепальної зброї та боєприпасів. За інформацією облпрокуратури, гараж (далі дослівна цитата з повідомлення прес-служби відомства) “начебто належить особі з так званої “Самооборони”, було знайдено велику кількість зброї та боєприпасів”.
Як повідомляють журналісти pravda.in.ua мова йде про активіста Запорізької Самооборони Григорія Зимовця, який позиціонувався у ЗМІ як активіст і навіть координатор Запорізької Самооборони. Подозрюється, що саме він поставляв зброї “банді ювелірів”.
Водночас, в інтерв’ю виданню Время новостей очільник Самооборони Запорізької області Сергій Тіунов, підтвердив журналістам, що мова йде про обшуки саме у Григорія Зимовця, втім, за словами Тіунова, його було виключено з лав Самооборони ще у 2014 році.
— У нас появилась информация, что он ездит в зону АТО и всякой хе***й там занимается, — розповів Сергій Тіунов. — Сбушники нас предупреждали об этом. Кроме того, он деньги «закрысил». Если бы я разрешил, то ребята ему б еще тогда настучали по голове.

За інформацією прес-служби Нацполіції у Запорізькій області звідти було вилучено 38 гранатометів різних модифікацій, ручний піхотний вогнемет, кулемет ПКТ, 111 ручних гранат різних типів, п’ять мін направленої дії МОН50, 74 тротилові шашки а також майже два десятки ящиків з автоматними набоями.
897656789098765
Інформацію щодо місць можливого зберігання зброї правоохоронці отримали під час встановлення можливих місць придбання вогнепальної зброї учасниками затриманої нещодавно банди. Після чого працівники поліції виїхали на місце. І в одному з гаражів було знайдено велику кількість зброї та боєприпасів.
Наразі обшуки тривають, точну кількість зброї буде встановлено пізніше.
IMG_4905987679679
Нагадаємо, у травні цього року було викрито діяльність озброєної банди у складі шести осіб, які протягом тривалого часу вчиняли розбійні напади на ювелірні магазини обласного центру. Банду було блоковано 18 травня цього року оперативними підрозділами поліції та СБУ на території одного з гаражних кооперативів міста – після нападу зловмисників на ювелірну крамницю “Фараон”.
Фото прес-служби Запорізької обласної прокуратури