У Запоріжжі трьох співробітників швидкої звільнили через пияцтво

401

Опубліковано: 28 Березня 2016

Сьогодні, 28 березня, було звільнено трьох співробітників швидкої медичної допомоги через те, що днями вони приїхали на виклик у нетверезому стані. Про це повідомив головний лікар Запорізької станції швидкої медичної допомоги Костянтином Малашенко, передає сайт Репортер.

Нетверезих санітарів зафільмував на відео запорізький активіст Євген Постолатій та розмістив відеозапис у мережі.
В той же день про інцидент активіст повідомив телефоном Костянтина Малашенка. Відразу після цього, за словами головлікаря швидкої, трійцю санітарів було відсторонено від роботи і направлено на експертизу.

Крім них перевірку пройшли не тільки співробітники бригади, де працювали порушники, а й другої бригади швидкої психіатричної допомоги, яка в цей день чергувала разом з ними. За результатами експертизи більше нікого в стані алкогольного сп’яніння виявлено не було. Санітари самі визнали свою провину і були звільнені сьогодні, 28 березня.

Як повідомив Громадському ТБ Запоріжжя Євген Постолатій, Костянтин Малашенко дійсно оперативно відреагував на повідомлення активіста і, на думку Євгена, прийняв правильне рішення, звільнивши порушників.

Як раніше повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, Костянтина Малашенка звинувачують у закупівлі палива за завищеними цінам.