У Запоріжжі та області вшанують Героїв Революції Гідності

472

Опубліковано: 15 Листопада 2016

Наближається річниця Революції Гідності, на вшанування якої в Україні встановлено День Гідності та Свободи. Готується до відзначення і Запорізька область. Планом обласних заходів передбачено широку програму вшанування Героїв Майдану.

Так, центральна урочиста церемонія відбудеться 21 листопада біля пам’ятного знака Героям Революції Гідності на майдані Героїв у м. Запоріжжя.

Аналогічні урочисті заходи з покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, присвячених боротьбі за свободу, незалежність, територіальну цілісність та європейський вибір України, місць поховання Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції заплановано провести в усіх містах і районах області.

У вищих та середніх навчальних закладах, позашкільних закладах для дітей та молоді готуються провести інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені ролі та місцю Помаранчевої Революції, Революції Гідності щодо становлення Української державності, подвигу Героїв Небесної Сотні, історії масових народних виступів за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

У клубних, бібліотечних та музейних закладах будуть організовані виставки та викладки літератури, періодики, демонстрація відеоматеріалів, документальних фільмів, присвячених Помаранчевій Революції та Революції Гідності, подвигу Героїв Небесної Сотні, зокрема запоріжців Сергія Синенка та Василя Сергієнка.