У Запоріжжі судять суддю, який у січні 2014 “закривав” дніпровських майданівців

264

Опубліковано: 12 Грудня 2016

Сьогодні, 12 грудня, у Ленінському суді Запоріжжя відбулось підготовче засідання у справі дніпровського судді Миколи Решетніка, якого звинувачуюсь у винесенні неправосудних рішень та незаконному затриманні майданівців у Дніпрі 26 січня 2014-го року. Суддя, що розглядає справу – голова суду Сніжана Колесник. Саме засідання тривало не більше години: спочатку вирішували, чи можна починати його за відсутності трьох з дев’яти потерпілих, а потім адвокат Решетніка подав клопотання з проханням повернути обвинувальний акт прокуратурі. Аби детальніше ознайомитись з ним суддя оголосила перерву у засіданні на місяць, до 13 січня 2017-го року.

Сама справа щодо затримання дніпровських майданівців тягнеться з січня 2014-го року. За незаконні арешти і утримання під вартою активістів за такими ж статтями було обвинувачено ще одного суддю з Дніпра Миколу Бібика, який, за словами адвоката потерпілої сторони на завершальній стадії процесу проти нього втік до нині окупованого Криму.

Представники постраждалої сторони сумніваються у швидкому і успеішному завершенні процесу проти судді Решетніка, адже на даний час справа тягнеться вже майже три роки.