У Запоріжжі спецкомісії інвентаризують МАФи

316

Опубліковано: 23 Березня 2016

Спеціальні комісії при райадміністраціях Запоріжжя проведуть інвентаризацію кіосків. Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 березня, в ході спільного засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва та двох депутатських комісій – з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів та з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.

Начальник управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міської ради Микола Петров нагадав присутнім, що в ході позачергового засідання координаційної ради, з ініціативи голови громадської організації «Ніка», було розглянуто питання про порушення умов Меморандуму, підписаного Запорізькою облгосадмінсітрацією, міськрадою та суб’єктами підприємництва.

– Були зазначені такі порушення: тимчасові споруди встановлюються на газонах, газових трубах, пішохідних зонах, без дотримання необхідної відстані від будівель. Також не дотримуються умови Меморандуму про товарне наповнення продукцією запорізьких виробників в процентному співвідношенні і цінова політика. Є випадки здачі тимчасових споруд в оренду, – повідомив Микола Петров.

Члени координаційної ради прийняли рішення про створення робочих груп в кожному районі обласного центру, до складу яких увійдуть члени координаційної ради та депутати міськради.

Нагадаємо, як раніше повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, запорізьким підприємцям припинили видавати дозволи на встановлення МАФів.