У Запоріжжі спецкомісії інвентаризують МАФи

211

Опубліковано: 23 Березня 2016

Спеціальні комісії при райадміністраціях Запоріжжя проведуть інвентаризацію кіосків. Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 березня, в ході спільного засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва та двох депутатських комісій – з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів та з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.

Начальник управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міської ради Микола Петров нагадав присутнім, що в ході позачергового засідання координаційної ради, з ініціативи голови громадської організації «Ніка», було розглянуто питання про порушення умов Меморандуму, підписаного Запорізькою облгосадмінсітрацією, міськрадою та суб’єктами підприємництва.

– Були зазначені такі порушення: тимчасові споруди встановлюються на газонах, газових трубах, пішохідних зонах, без дотримання необхідної відстані від будівель. Також не дотримуються умови Меморандуму про товарне наповнення продукцією запорізьких виробників в процентному співвідношенні і цінова політика. Є випадки здачі тимчасових споруд в оренду, – повідомив Микола Петров.

Члени координаційної ради прийняли рішення про створення робочих груп в кожному районі обласного центру, до складу яких увійдуть члени координаційної ради та депутати міськради.

Нагадаємо, як раніше повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, запорізьким підприємцям припинили видавати дозволи на встановлення МАФів.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+