У Запоріжжі розмальовують паркан в національний орнамент, – фото

689

Опубліковано: 13 Липня 2017

У Заводському районі прикрашають цегляну огорожу протяжністю близько 200 метрів у національний орнамент. Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

Паркан виходить на одну вулицю Лізи Чайкіної. Фінансують прикрасу підприємці. Спонсори забезпечили художників фарбою та іншими матеріалами. Розмальовують огорожу запорізькі художники.

– В даний момент проходить акція «розмалюємо України разом». Нас запросили допомогти прикрасити одну з центральних вулиць Заводського району. Адміністрація вибрала такий арт-об’єкт. Було запропоновано зробити в стилі вишиванки з різними фоновими підкладками, зобразити герб Запоріжжя, Козака Мамая і герб району. Люди, які проживають тут, дякують нам за роботу. Є й ті, хто готові допомогти, – розповів член Національної спілки художників України Євген Прокоф’єв.

Роботи розпочаті з минулого тижня. На сьогодні вже вимальовуються орнамент вишиванки, образ козака Мамая, герб Запоріжжя.

Відзначимо, що такий вибір прикраси для паркану викликав обурення у деяких запоріжців. Авторів обвинувачують у несмаку і “шароварщині”: