У Запоріжжі призначено нового директора КП «Дубовий гай»

276

Опубліковано: 25 Березня 2016

Сьогодні, 25 березня, заступник міського голови Володимир Волобуєв представив колективу КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» нового директора.

Розпорядженням міського голови Володимира Буряка з сьогоднішнього дня керувати цим комунальним підприємством буде Олег Комаренко. Про це повідомляється на офіційному сайті запорізької влади.

Олег Комаренко наголосив, що розпочне свою роботу на посаді директора з перевірки економічної діяльності парку. За його словами, найближчим часом буде вивчено стан бухгалтерії, проведено аудит і інвентаризацію майна парку. Окрім того, він зауважив, що, аби підготувати парк до сезону, потрібно прибирати його територію, кронувати дерева, закінчити очищення ставка.

Серед далекоглядних планів нового директора – створити поетапний план розвитку «Дубового гаю» і запровадити щорічні звіти щодо його втілення.

Зазначимо, міська влада прийняла рішення призначити нового керівника «Дубовки» на термін не більше трьох місяців.

Нагадаємо, 3 березня Володимир Буряк звільнив з посади директора КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» Вікторію Чикалову.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, з квітня закон дозволить приватизувати рекреаційні землі. Фахівці кажуть, це відкриває можливість для приватизації земель рекреаційного призначення, в тому числі і землі «Дубового гаю».

/Фото Антикор Запоріжжя/