У Запоріжжі презентують одну з найочікуваніших книг сезону

286

Опубліковано: 12 Жовтня 2016

trofimovychbook

«Любов на лінії вогню» – презентація однієї з найочікуваніших книг сезону відбудеться на Запорізькій книжкової толоки. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомили організатори заходу.

«Любов на лінії вогню» – перша книга дніпровської письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань Васіліси Трохимович, яка понад півтора року провела в зоні бойових дій разом зі своїми героями. У збірнику молодого автора сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття: щирість, патріотизм, віра в майбутнє України.

26-річна письменниця з Дніпра Васіліса Трохимович, випускниця Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, магістр політичних наук, після закінчення університету почала професійну діяльність як прес-секретар в державних структурах. На початку Революції гідності звільнилася з держслужби, з весни 2014 зайняла посаду прес-офіцера добровольчого батальйону «Донбас», а потім – полку «Дніпро-1». Після завершення військової служби почала журналістську і письменницьку діяльність, продовжуючи займатися волонтерством.

Васіліса Трохимович також є одним з авторів видання «Добробати» – книги про історію подвигу батальйонів, які рятували країну.

Познайомитися з автором і відвідати презентацію її книги можна буде під час Запорізькій книжкової толоки.
Нагадаємо, що літературний фестиваль пройде з 21 по 23 жовтня в «Козак Палаці».