У Запоріжжі почнуть ремонтувати проїжджу частинину греблі

674

Опубліковано: 28 Березня 2018


Сьогодні, 28 березня, на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Запоріжжя, Володимир Буряк опублікува інформацію стосовно початку ремонту на проїжджій частині греблі Дніпровської ГЕС.
“Прийняв рішення про ремонт дорожнього полотна греблі із залученням сил КП «ЕЛУАШ». Для тих, хто ще не в курсі: дорожнє полотно дамби перебуває на балансі «Укргідроенерго». Але їздять по цій дорозі і стоять в пробках щодня тисячі запорожців. Їм без різниці, кому вона належить. Ремонт проїжджої частини греблі починаємо завтра з 10.00. Повністю рух перекривати не будемо. По черзі буде закриватися тільки одна зі смуг. Завдання стоїть завершити поточний ремонт в найкоротші терміни, тому підготовчі роботи будуть вестися і вночі.Розумію, що рішення тимчасове. Повне оновлення дорожнього полотна греблі – завдання, яке треба вирішувати комплексно, на рівні держави. Адже ДніпроГЕС – стратегічно важливий для країни об’єкт.”

У коментарях люди обурюються стосовно двох речей. По перше, що відбудеться не повна заміна дороги, а тільки залатають ями. По друге, ремонт котрий відбуватиметься вдень, може погіршити ситуацію із заторами, котрі виникають на греблі вже декілька днів поспіль.